Close Menu
    ТОП КЕЙС
    • Головна
    • Заробіток
    • Продукція
      • Ноутбуки
      • Грилі
      • Годинники
      • Листівки
      • Телефони
      • Залізо та комп’ютери
      • Гаджети
      • Програми
      • Ігри та консолі
    • Корисно
    • Природа
    • Контакти
    ТОП КЕЙС
    Головна » Телефони » Огляд смартфона Honor 200

    Огляд смартфона Honor 200

    MaestroВід Maestro16.01.2025Оновлено:16.01.2025Коментарів немає7 Хв. Читання Телефони
    Смартфон Honor 200
    Поділіться
    Facebook Twitter

    Honor 200 – це середня модель серії субфлагманських новинок 2024 року. У смартфонах цієї лінійки розробники наголосили на зйомці на камеру з просунутим портретним режимом, розробленим у колаборації з портретною студією Harcourt. Середня модель також одержала цей режим, а також фірмову кремній-вуглецеву батарею нового типу, непогану апаратну платформу та гідний дизайн.

    Основні характеристики Honor 200 (модель ELI-NX9)

    Характеристика Опис
    SoC Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen3, 8 процесорних ядер (1×Cortex-A715 @2,63 ГГц + 3×Cortex-A715 @2,4 ГГц + 4×Cortex-A510 @1,8 ГГц)
    GPU Adreno 720
    Операційна система Android 14, MagicOS 8
    Сенсорний дисплей OLED, 6,7″, 1200×2664, 436 ppi, 120 Гц
    Оперативна пам’ять 8/12 ГБ, внутрішня пам’ять 256/512 ГБ
    Підтримка microSD Немає
    Підтримка SIM-карт Nano-SIM (2 шт.)
    Мережі 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE, 5G
    Системи навігації GPS, Galileo, Глонасс, QZSS, BDS
    Wi-Fi Wi-Fi 6
    Bluetooth Bluetooth 5.3, A2DP, LE, aptX HD
    NFC Так
    ІЧ-порт Так
    USB USB 2.0 Type-C, USB OTG
    Аудіовихід 3,5-міліметрового аудіовиходу на навушники немає
    Задні камери 50 Мп + 50 Мп (довгофокусна) + 12 Мп (ширококутна), відео 4K@30 fps, gyro-EIS, OIS
    Фронтальна камера 50 Мп
    Датчики Наближення та освітлення, магнітного поля, акселерометр, гіроскоп
    Сканер відбитків пальців Під екраном, оптичний
    Акумулятор 5200 мА·год, заряджання 100 Вт
    Розміри 162×75×7,7 мм
    Маса 187 г

    Зовнішній вигляд та зручність використання

    Смартфон Honor 200 поставляється у стандартній картонній коробці з мінімальним оформленням.

    Комплект включає інтерфейсний кабель та зарядний пристрій з максимальною вихідною потужністю 100 Вт.

    Смартфон Honor 200 виконаний у вдалому дизайні з формою корпусу. Тут трохи загнуті краї фронтальної та тильної панелей, бічні грані, відповідно, трохи звужені, проте все одно залишилася чітка бічна рамка, у неї плоска поверхня, за яку можна міцно утримувати апарат у долоні.

    Щодо матеріалів, то вони не преміальні. Бічна рамка виконана не з металу, а з металізованого блискучого пластику. Задня стінка має різні забарвлення та малюнки. У разі білого забарвлення вона стилізована під перламутр. Спинка матова, без лаку та блиску, не покривається відбитками пальців.

    Камери ззаду об’єднані в блок овальної форми, обведений сріблястим металізованим обідком. Камери розташовані в кутку, тому об’єктиви не перекриваються підтримуючим пальцем під час зйомки.

    Камери виступають за межі корпусу, за рахунок цього смартфон, що лежить на твердій поверхні, похитується при роботі з екраном.

    За розмірами смартфон не великий і маленький. Корпус добре збалансований у плані розмірів та маси. Смартфон за нинішніми мірками можна назвати навіть легким.

    Кнопки збоку великі, високі, з довгим пружним ходом та чітким відгуком. До розташування кнопок претензій немає, вони встановлені на одному боці зручно, прямо під пальцем.

    У верхній частині екрану фронтальна камера встановлена ​​за круглим вирізом у матриці. Сканер відбитка пальця встановлений у нижній частині екрана під склом. Працює він відносно чітко, але не швидше за класичний ємнісний.

    У висувний лоток на нижньому торці можна встановити дві карти Nano-SIM (з одного та з іншого боку санок). Для картки пам’яті microSD місця не передбачено.

    Також на нижньому торці розміщені динамік, мікрофон та роз’єм USB Type-C. 3,5-міліметрового аудіовиходу для міні-джеку провідних навушників немає.

    На торці зверху встановлені додаткові мікрофон та динамік, а також віконце ІЧ-порту.

    Honor 200 доступний у кольорах «Місячний білий», «Смарагдовий зелений» та «Вельветовий чорний». Жодного сертифікованого захисту корпусу від вологи та пилу у цієї моделі не заявлено.

    Смартфон Honor 200 екран

    Чудовий екран

    Honor 200 отримав 6,7-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 2664×1200. Щільність пікселів досягає 436 ppi – достатньо, щоб не бачити зернистості навіть у дрібному тексті. Частота оновлення досягає 120 Гц. За замовчуванням включений режим, що підлаштовує герцовку під контент, що відображається. Можна також перейти на 60 Гц – це продовжить час роботи.

    Яскравість досягає вражаючих 4000 ниток. Але важливо розуміти, що не про всю площу екрана — такий високий показник можна отримати тільки на невеликій ділянці і при відтворенні HDR-контенту. Втім, на вулиці у сонячний день жодних проблем із читальністю немає. Автоматичне регулювання яскравості працює адекватно.

    Не викликає питань і заводське калібрування. Картинка насичена, але не отруйна. У налаштуваннях можна вибрати більш стриману палітру, а заразом відрегулювати баланс білого.

    Виробник подбав про захист зору: смартфон отримав сертифікацію TÜVRheinland. Є режим читання, де знижується інтенсивність синього випромінювання. А ще підтримка циркадного режиму, в якому колірна температура динамічно підлаштовується протягом доби. Нарешті заявлена ​​частота ШІМ в 3840 Гц, що позбавляє дискомфорту людей, чутливих до мерехтіння.

    Honor 200 звук

    Звук та вібрація

    У Honor 200 дуже якісно реалізовані стереодинаміки. Звичайно, до рівня флагманів вони не дотягують, але й на тлі конкурентів не пасують. Звучання голосне та чисте, є навіть натяк на низькі частоти.

    А ось тактильний відгук тут звичайнісінький. Вібромотор видає монотонне деренчання, досить сильне, щоб не пропустити дзвінок при вимкненому звуку. Загалом, лаяти нема за що, але й хвалити теж.

    Система та швидкодія

    Працює смартфон під керуванням Android 14 із фірмовою оболонкою MagicOS 8.0. Остання пропонує широкі можливості кастомізації, включаючи заміну значків та шрифтів. Також налаштовуються великі папки – їх розмір змінюється по вертикалі та горизонталі.

    За продуктивність відповідає чіпсет Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, оснащений вісьмома ядрами: одне продуктивне Cortex-A715 розігнане до 2,63 ГГц, чотири Cortex-A715 працюють на частотах до 2,4 ГГц і ще три Cortex-A510 – до 1,8 . Також SoC оснащений графічним прискорювачем Adreno 720.

    Доступні конфігурації з 8, 12 та 16 ГБ оперативної пам’яті. У нас на огляді другий варіант. Такого обсягу ОЗУ вистачає на фонову роботу десятка програм без вивантаження з пам’яті. Також встановлені 256/512 ГБ постійної пам’яті, без можливості розширення за допомогою microSD.

    До швидкості роботи системи та додатків претензій немає. У синтетичних тестах пристрій показує непогані результати. Але що ще важливіше – відсутність тротлінгу при тривалому навантаженні, що, напевно, оцінять геймери.

    Honor 200 стабільно видає 120 fps у Brawl Stars. Більш вимогливі ігри теж йдуть гідно: у Genshin Impact на високих налаштуваннях графіки лічильник кадрів демонструє 45-50 fps без значних просідання навіть під час довгих сесій.

    Акамулятор смартфона Honor 200

    Акумулятор і час роботи

    Кремнієво-вуглецевий акумулятор Honor 200 Pro має ємність 5200 мАг (типова номінальна 5100 мАг) і може заряджатися на 100 Вт. В Україні набір доступний лише з кабелем USB-A-USB-C, але там немає зарядних пристроїв. Це черговий виробник (те саме стосується Realme GT 6), який змушує нас купувати додатковий аксесуар, адже зарядний пристрій на 100 Вт ми навряд чи знайдемо в ящику старого телефону. Перевагою телефону є бездротова зарядка SuperCharge потужністю 66 Вт.

    Час роботи дуже хороший. Ви можете розраховувати на два дні роботи в змішаному циклі, хоча інтенсивно використовуваний Honor 200 Pro зажадає підключення до зарядного пристрою через добу. У нашому тесті відтворення відео 4K при яскравості 300 ніт смартфон пропрацював 15 годин 35 хвилин. Хороший час, але Realme GT 6 працював на 3 години довше за тих самих умов.

    На допомогу приходить швидка зарядка 100 Вт (20 В/5 А SuperCharge, сумісна з 11 В/6 А, 10 В/4 А). Виробник обіцяє, що через 15 хвилин заряд акумулятора підвищиться до 50%. На жаль, ми не мали у своєму розпорядженні відповідного зарядного пристрою, який би відповідав тим часом. Ми перевіряли зарядні пристрої на 100 Вт і 120 Вт від інших смартфонів, і, на жаль, підключений до них Honor 200 Pro не використовував швидку зарядку – вона досягла 100% через 2 години. Виробник також заявляє, що бездротова зарядка за 30 хвилин дозволить зарядити смартфон до 64%, але, на жаль, в нас теж не було можливості підтвердити це, а на моєму зарядному пристрої OnePlus 50 Вт телефон живився більше 2 годин, і ми не отримали зарядний пристрій Honor.

    Що в результаті

    Honor 200 – збалансований за характеристиками смартфон, що пропонує цікавий дизайн, яскравий OLED-екран, універсальну камеру та пристойну автономність. Можна поскаржитися хіба що на пластикові рамки, однак у металі модель була б дорожчою. А так маємо цілком конкурентоспроможний пристрій.

    Хонор 200 Про – відео тестове 4К 30 кл./с з АІ

    Поділитись. Facebook Twitter Pinterest
    Попередня статтяЯк створити успішний портфель програміста
    Наступна стаття Що таке Nintendo Switch?
    Maestro
    • Website

    Експерт з розвитку бізнесу в інтернеті. Досвідчений аналітик якості продукції на ринку. Почесний автор українських інтернет-видань. Позитивний мотиватор аудиторії.

    Підписуйтесь на наш канал
    Telegram

    Схожі Статті

    Як вибрати телефон: покроковий гід для ідеальної покупки

    23.02.2025 Телефони

    Мобільний телефон Samsung S5230: всебічний огляд

    22.02.2025 Телефони

    Огляд Nokia 5530 XpressMusic

    22.02.2025 Телефони

    Огляд Nokia 5230

    22.02.2025 Телефони

    Який смартфон вибрати для дитини

    19.09.2024 Телефони
    Залиште коментар Cancel Reply

    Цікаві записи
    Хто така фея Відія?
    11.06.2025
    Чому не можна спати з телефоном: наукові факти, ризики та поради для здорового сну
    09.06.2025
    На якому боці спати після видалення жовчного міхура
    02.06.2025
    Що означає слово бульба
    28.05.2025
    Що таке сон наяву: міст між реальністю та уявою
    23.05.2025
    SEC and HAND: як секонд-хенд став новим трендом в епоху свідомого споживання
    21.05.2025
    Приєднуйтесь
    X (Twitter) Telegram
    • Політика конфіденційності
    © 2025 TOP KEIS - інформаційний бізнес-портал.

    Введіть вище і натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.